MAGICKÁ POUŤ S ARCHETYPY

aneb

Dary velké arkány Osho Zen Tarotu

6týdenní spirituálně-energetická prožitková cesta
do vlastního nitra pomocí 23 karet velké arkány Osho Zen Tarotu


 • Chceš konečně poznat své vrozené kvality a umět je využívat ve vztazích i v podnikání?
 • Chceš zažít sílu, svobodu, radost a vášeň?
 • Máš odvahu potkat se s vlastními limity a stíny a navždy je propustit ze života?

Magická pouť s archetypy Ti přinese fantastické dobrodružství. Zjistíš, co jsi zač.
Poznáš vlastní nitro a svůj výjimečný potenciál.  
Pomocí energie jednotlivých karet velké arkány, různých cvičení a meditací se setkáš s jedinečnou podobou každého archetypu v sobě.
A díky tomu začneš využívat jejich kvalit a darů.

Nahlédni do sebe a nalaď se na své archetypy

  Velká arkána v Osho Zen Tarotu je přehlídkou 23 základních archetypů znázorňujících univerzální události či role v životě člověka. Díky nim získáš hluboké vhledy a pochopení sebe sama. Když seřadíš karty od Blázna až po Dokončení, můžeš je vnímat jako samostatný archetyp Lidského života.

  Archetypy ztělesňují hlavní zkušenosti lidstva, které si s sebou neseš. Existují archetypy základní, které se vyskytují v životech nás všech, stejně jako specifické, které se týkají jen určitých lidí. Některé jsou jasně definované, jiné se různě prolínají a jsou navzájem těžko rozeznatelné. Nejsou dobré, ani špatné, jsou především celistvé.

  Stejně jako v energetickém poli Země, i v každém z nás je nekonečno archetypů. Některé v našem aktuálním životě spí, a tak se s nimi ani nesetkáme. Pro jiné je naopak naše realita klíčová a s jejich dynamikou jsme v kontaktu každý den. Jiné jen tušíme a zdají se nám příliš vzdálené a nesrozumitelné nebo je dokonce vnímáme jako silně ohrožující, protože známe pouze jejich stínovou podobu.


Znalost archetypů ti přinese svobodu a autenticitu

PROČ SE ARCHETYPY ZABÝVAT?

 • Protože jsou tvou součástí.
 • Znalost a kontakt s energií archetypů ti přinese hlubokou svobodu a schopnost vědomě využívat celé škály kvalit, které máš k dispozici.
 • Jakmile své archetypy probudíš, významně se změní tvé vlastní limity, narostou možnosti a hranice komfortní zóny se posunou za hranici viditelného.
 • Správně pochopené a uznané archetypy se stanou strážci tvé síly, důstojnosti a bezpečí v životě.
 • Přijetí vlastní rozmanitosti navrátí duši původní prostor a rozsah a tvým základním nastavením se opět stane celistvost -- přirozené prostředí pro autenticitu a spontánnost.

Díky kurzu si stoupneš do své síly a využiješ naplno svých darů

CO TI TENTO TRANSFORMAČNÍ PROGRAM PŘINESE?

 • Získáš podrobnou mapu své vnitřní krajiny, která ti pomůže lépe se orientovat ve svých reakcích, strachu, ale i síle a možnostech.
 • Pod mým bezpečným vedením si vyzkoušíš a prožiješ, jaké to je vejít do kontaktu se silou i stínem každého archetypu, který velká arkána nabízí.
 • Každodenní cvičení a meditace ti pomohou naučit se na sebe ladit, důvěřovat svým pocitům a vnitřnímu vedení.
 • Detailně se seznámíš s příběhy 23 karet velké arkány Osho Zen Tarotu.
 • Získáš ucelenou zkušenost s velkou arkánou a lépe pochopíš její význam a postavení v celém systému tarotu.
 • Ujasníš si, které archetypy jsou pro Tebe klíčové a naučíš se vědomě využívat jejich kvalit a síly.
 • Začneš se více soustředit na přítomnost.
 • Díky každodennímu kontaktu s Osho Zen Tarotem se hlouběji ponoříš do sebe a lépe se zorientuješ v osobních pravdách a aktuálních prožitcích.
 • Čím více budeš s kartami pracovat, tím více Tě bude bavit je dále a dále prozkoumávat a obracet se k nim ve chvílích nejistoty a zmatku. 

Poslechni si rozhovor jedné účastnice a inspiruj se

 • Kurz je velmi intenzivní, 6 týdnů velké práce do hloubky, ale i do šířky. Po celou dobu budeš vnímat velkou podpůrnou sílu skupiny i moji podporu a vedení.
 • Naučíš se velké poznání do života – že všechno má svůj čas, nic nelze urychlit. Zjistíš, že věci jdou přesně v tom rytmu, jak mají a přijdou přesně v té chvíli, kdy je to potřeba.
 • V kurzu nevadí, že nestíháš jít do hloubky. Můžeš si „jet” ve dvou liniích - skupinové a individuální. V rámci skupinové energie budeme pracovat spolu, dotýkat se témat, budete v energii kurzu. Individuální linie může být pomalejší a klidně může přesáhnout i dobu trvání kurzu. Interní procesy totiž neurychlíš, přijdou až tehdy, když jste zralí na poznání. 
 • Najdeš ideální verzi sama sebe. Zjistíš, že tvá ideální verze není nedosažitelná a nedotknutelná, ale že jsi to TY. Jenom nemáš pole smrsklé na dětskou velikost, ale máš tu šíři pole, která ti opravdu náleží. Dovolíš si být opravdu VELIKÁ, rozprostřená ve svém poli, ve své síle. Objevíš zdroj své síly a zjistíš, jak s ním pracovat. Je to krásný a úlevný pocit, který s tebou už zůstane.
 • Zažiješ nejen transformaci během kurzu, ale dostaneš i řadu praktických každodenních pomůcek, které si zrovna vyzkoušíš. Získáš tak „návod na život”, postupy, které fungují.

Čeká tě hluboká proměna

JAK BUDE PROGRAM PROBÍHAT?

 • Kurz trvá 6 týdnů.
 • Brány magické cesty se otvírají ve středu 20. dubna 2022. 
 • Hlavní program bude probíhat v soukromé fb skupině.
 • Obden ti přijde e-mail, který tě podrobně seznámí s právě probíranou kartou velké arkány.
 • Obden budu do skupiny nahrávat živá videa s postřehy a praktickými úkoly.
 • Každé kartě se budeme věnovat dva dny. První den se budeme zabývat jejím poselstvím a energií. Druhý den prozkoumáme archetyp, který zobrazuje, a jeho roli a podobu ve tvém životě.
 • Připrav se na velkou intenzitu. Rozhodně nenabízím žádné instantní řešení a trvalá změna vyžaduje poctivou práci.
 • Denně v programu strávíš určitě poctivou půl hodinu. Pamatuj, že to je čas, který investuješ do sebe, ne čas, o který ses okradl/a.
 • Vše se bude odehrávat v čistém a bezpečném energetickém prostoru, který ti umožní jít opravdu hluboko ke své podstatě.
 • Pokud máš balíček Osho Zen Tarotu, výborně. Pokud ne, nevadí. Ve skupině bude k dispozici obrázek a pracovat budeme především s jeho energií.
 • Počet míst je 60.
 • Cena kurzu je 5200 Kč. Splátky jsou možné, napiš mi a domluvíme se.
 • V ceně kurzu je společná práce ve skupině, ale už ne můj čas na telefonu a odpovědi do emailu, sms nebo messengeru.

KDO TĚ BUDE PROVÁZET

Jsem chodícím důkazem, že s Osho Zen Tarotem může pracovat opravdu každý. V mém příběhu není žádná rodinná dispozice či babička, která by mne od dětství zasvěcovala do tajů kartářství. Zato je v něm spousta bolesti, bezmoci a nejistoty, které mě donutily více se zabývat vlastním nitrem než chybami a obviňováním druhých.

Setkání s Osho Zen Tarotem byla víceméně náhoda a scénář je pravděpodobně hodně podobný tomu tvému. Okouzlily mě, chtěla jsem o nich vědět víc, chtěla jsem se jimi nechat vést. Chtěla jsem s nimi pracovat každý den. A to dělám už 15 let.

Fascinuje mě údernost odpovědí, smysl pro humor a jednoduchost. Kde je nesrozumitelný obrázek, napoví název a naopak. Balíček 79 karet je knihou s nikdy nekončícím příběhem, která nás v nečekanou chvílí překvapí doposud nevídanou kombinací, stejně jako urputným opakováním téhož, dokud poselství nepochopíme.

Myslíš to se sebou vážně? Vydej se se mnou na magickou pouť vlastním nitrem a objev své skryté poklady.


CO NA MAGICKOU POUŤ ŘÍKAJÍ JEJÍ ABSOLVENTI?

Až tento kurz mi otevírá oči a hlavně mě LADÍ NA SEBE

Jsem neskonale šťastná za tento kurz. Často jsem četla mnoho moudrých knih, účastnila se řady kurzů a výcviků různých zaměření, byla obklopena lidmi, kteří byli moudří, živelní, měli úžasné vhled - vše mě hezky posouvalo.

Ale až tento kurz mi otevírá oči a hlavně mě LADÍ NA SEBE. Až ty Sam pojmenováváš esence jednotlivých vrstev. Ukazuješ mi křišťálově jasné vzorce a propojení - jsem z toho úplně na větvi, jak je to bože jednoduché - silné. 

A je náročné ustát kolik nánosů a svých postojů, které jsme na ty křišťálově jasná pravidla nahrnuli. Prokousávám se tím. Žasnu. Brečím. Jsem šťastná. Něco se mění. Bože děkuji!!!!

Mary Blažková

Kurz je majákem, jež dokáže prosvítit tmu a vyvést do bezpečí a klidu

Archetypy a jejich poznávání mě provází už řadu let. Nicméně to, čím se pro mě kurz stal, předčilo všechna má očekávání. Od první karty jsem totiž neprozkoumávala jednotlivé archetypy zvenčí, ale já jsem se těmi archetypy stávala a nacházela je v sobě. A to díky Samandřinu laskavému vedení.

Otevřely se ve mě mnohé zapadlé bolesti a vzpomínky, které jsem byla schopna za podpory Samandry a celé skupiny postupně rozkrývat a hojit. Nikdy toho nebylo málo. Nikdy toho nebylo příliš.

Ke všem přínosům ještě nedohlédnu, ale vím, že jsou tam a že už nikdy nezmizí 🙂

Moc děkuji a prosím pokračuj ve vedení tohoto kurzu, neboť je majákem, jež dokáže prosvítit tmu a vyvést do bezpečí a klidu našeho vlastního přístavu!

Eliška Grafová

Magická pouť s archetypy byla dost intenzivní jízda, která mi vnukla mnoho nadhledu

Byl jsem skeptický. Jsem zastáncem toho, že reálný kontakt je nenahraditelný, každopádně po tomhle kurzu, jsem svoje mínění přehodnotil. 

Magická pouť s archetypy byla dost intenzivní jízda, která mi vnukla mnoho nadhledu a vědomí do mého stávajícího života. Vyprdnout se na role oběti, rozhlídnout se jakými možnostmi disponuju teď a tady, přestat se utápět v tom, že život hraje proti mě, ustoupit z křečovité kontroly, praštit do stolu a popadnout příležitosti za pačesy. (příležitosti, které tu celou dobu ležely na zlatým pod nose) 

Klidně bych si to střihnul ještě jednou. Díky za super zážitek. <3

Miloš Frič

Sebekritika, přehnané nároky a depresivní stavy mě už téměř nepotkávají

Kurz byl pro mě hlubokou transformací a poskytl mi pevné základy, ze kterých stále a opakovaně čerpám. Před kurzem jsem se často ztrácela ve svých emocích, které jsem sice dokázala pojmenovat a procítit, ale nevěděla jsem, jak s nimi pracovat, a tak mě místo toho jen naprosto ovládly a paralyzovaly. Na kurzu jsem se naučila s nimi vejít do kontaktu s bezpečným odstupem a díky nim nalézt a naplnit své opravdové potřeby.

Prozkoumáním různých částí sama sebe jsem se lépe poznala a mám se mnohem raději, tudíž je pro mě
skoro přirozeností se v čase nejistoty spojit se sebeláskou a podpořit sama sebe. Sebekritika, přehnané nároky a depresivní stavy mě už téměř nepotkávají, a pokud ano, dokážu většinou pochopit, odkud pocházejí a vyřešit je. Mám pocit, jako by se z mojí mysli zvedla mlha a nebloudím již zmateně sem a
tam, ale vidím jasně kolem sebe a dokážu se svobodně rozhodovat, kam se chci vydat a proč tak činím.
Za tato prozření jsem neskonale vděčná <3 .

Kurz bych doporučila každému, kdo by chtěl lépe poznat sám sebe, nebo touží po změně. Díky jeho
struktuře a Samandry citlivému vedení je vhodný i pro ty, kdo s podobnými kurzy nemají žádnou
zkušenost.

Eliška Staňková

Poprvé v životě cítím spokojenost sama se sebou, znám a ctím svou sílu

Tahle skutečně magická pouť mým vnitřním světem daleko předčila má očekávání. Potkala jsem své vnitřní průvodce a vím, že se na ně mohu kdykoliv obrátit. Poznala jsem svoje skryté dary i nejtemnější zákoutí své duše. Našla sílu tam, kde jsem ji nečekala.

Moje slabosti přestaly být tím, co je třeba předělat, opravit, zničit, ale staly se z nich důležití parťáci
na cestě životem. Poprvé v životě cítím spokojenost sama se sebou, znám a ctím svou sílu, jsem chápavější a pokornější. A šťastnější.

Sam, děkuji za vše, za průvodcování, laskavou podporu, dokonalé vysvětlení principů i za autentické
emoce. Díky.

Jana Dušková

Poznávat sebe sama a své zažité vzorce je skutečné dobrodružství

Na začátku byla touha zlepšit vztah sama k sobě. Denní praxe mi připadala jako velmi napínavý 
příběh, jehož jsem byla hlavní hrdinkou i detektivem současně. V příběhu jsem se seznámila se
spoustou zajímavých postav, bez kterých by můj příběh nebyl celistvý. Tempo kurzu bylo našlapané,
což bylo fajn, pozornost se snadněji držela uvnitř a okolní svět tolik nerozptyloval. Poznávat sebe
sama a své zažité vzorce, je skutečné dobrodružství, které vede k úplně novému pohledu na sebe i na
svět kolem. Jsem si jistá, že kdo chce sám sebe poznat a zkvalitnit svůj vlastní život, přijmout se
takový, jaký opravdu je, pro toho je tento kurz skvělým návodem krok za krokem, navíc s láskyplným
vedením ženy, která ví a umí ♥️. Doporučuji.

Helena Hájková

Přihlas se, začínáme 20. dubna 2022

.