POZNÁNÍ ŽIVLŮ JE NAPROSTO ZÁSADNÍ PRO TVÉ UKOTVENÍ V ŽIVOTĚ

Chceš se naučit je používat? Chceš díky živlům změnit svůj život? 

Pokud nevíš, jaký živel a kdy v tobě převládá, nemůžeš žít v přirozené harmonii. 

 • Všechno řešíš, místo abys nechal/a věcem volný průběh. 
 • Máš v sobě spoustu strachů, místo, abys na situace nahlížel/a s pocitem důvěry a bezpečí. 
 • Stále někde couváš, nebo tlačíš
 • Nedovolíš si to, co bys chtěl/a.  
 • Tam, kde je potřeba zabrat, to předem vzdáváš.

A víš proč? 

PROTOŽE NEJSI V KONTAKTU SE SVÝMI ŽIVLY.

Vědomá práce s vnitřními živly ti přinese

 • větší emoční stabilitu, 
 • důvěru ve vlastní schopnosti,
 • širokou škálu možností a odpovědí na jakoukoliv situaci,
 • plnější prožívání vztahů na všech úrovních.


CO ŽIVEL, TO JEDINEČNÁ KVALITA

Znáš je a umíš je používat? 

Víš, jak vypadá tvá ženská podoba Ohně a k čemu je užitečná?

Oheň je čirá energie. Zažehne tvoji aktivitu, rozproudí činy a kultivuje odpovědi.

Jaké kvality ti může nabídnout král Země? 

Země plodí hojnost. Přináší do života stabilitu a přirozenost, otevírá brány prosperitě.

Jak ti do života zasahuje tvé vnitřní dítě ovládané živlem Mraků?

Mraky často kalí náš úsudek. Často ale nemají dlouhého trvání a stačí silný závan větru a odplují jinam. Učí nás, jak nelpět a důvěřovat srdci.

Na jaké rezervy upozorňuje rytíř Vody? 

Voda ovládá schopnost cítit. Dává emocím podobu příboje či konejšivého omývání. A kde jsou opravdové emoce, tam je i otevřenost a důvěra. 

Naučím tě, jak se propojovat s jednotlivými živly a představím ti jejich různé podoby. 
Konečně pochopíš své reakce, a to ti přinese do života svobodu a volbu.
Naučíš se respektovat své možnosti a důvěřovat svým instinktům a pocitům. KRÁLOVSKÁ RODINA A JEJÍ VZNEŠENÉ KVALITY

Proč zrovna dvorní karty? 

Dvorní karty mají v tarotu speciální status. Vnáší do výkladů dynamiku a pohyb. Jsou nejen nositeli královských instrukcí, ale díky živlům, kterými disponují, jim dávají i poměrně konkrétní a srozumitelnou podobu.

Pomohou nám spojit se s vnitřními archetypy krále a královny a dalších členů královské rodiny a ukážou, jakou podobu může mít náš vnitřní Oheň, Voda, Vzduch a Země.


 • Král tě naučí, jak pomocí jednotlivých živlů aktivně měnit svůj život.
 • Královna ti ukáže, jak se pomocí živlů otevřít změnám a přijímat je.
 • Rytíř upozorní na to, co je nutno v rámci každého živlu kultivovat.
 • A princezna ti pomůže v jednotlivých živlech odhalit tvou vlastní zranitelnost.     Čeká tě měsíc plný praktických cvičení, informací, meditací a vizualizací, práce s energií, které ti pomohou ovládnout živly ve tvé vnitřní krajině a čerpat z nich sílu, inspiraci a pochopení. 


      MĚJ ŽIVLY PEVNĚ V RUKOU A TVŮJ ŽIVOT SE PROMĚNÍ

      Jak to bude probíhat? 

      • Kurz trvá 4 týdny. Začínáme v pondělí 3. října 2022.
      • Kurz bude probíhat v soukromé fb skupině, s podporou emailu, videí a živých vysílání.
      • Každý týden se budeme věnovat jednomu živlu.
      • Postupně tě seznámím s obsahem a dynamikou 16 dvorních karet Osho Zen Tarotu a pomůžu ti setkat se s jejich konkrétní podobou v tobě.
      • Víkendy budou věnovány praktickým cvičením, dotazům a živému vysílání.
      • Kapacita je 60 lidí. Připrav se na intenzitu prožitků, vhledů a vzájemného sdílení
      • Garantuji bezpečné a laskavé prostředí.
      • Pokud máš balíček Osho Zen Tarotu, výborně. Pokud ne, nevadí. Ve skupině bude k dispozici obrázek a pracovat budeme především s jeho energií.
      • Cena kurzu je 4500 Kč.
      • V ceně kurzu je má plná podpora v rámci fb skupiny, nikoliv kontakt v emailu, mess. či jiných platformách pro komunikaci.


      Váháš, protože nemáš zkušenost s Osho Zen Tarotem?
      ŽÁDNOU NEPOTŘEBUJEŠ!
      Obrázky karet budou k dispozici v rámci kurzu
       a budeme pracovat především s energií karty, na kterou se budeš ladit a osvojovat si tak její kvality.


       JSI NALOMENÁ/Ý KE KOUPI, ALE MÁŠ JEŠTĚ PÁR NEZODPOVĚZENÝCH OTÁZEK? 

       Jako třeba 

       Co získám pochopením živlů?

       Živly ti pomohou pochopit, co se v tobě odehrává, kde a proč prožíváš vnitřní rozpory. Naučíš se, jak se sladit. Projdeš transformací. Spojíš se se svými přáními a potřebami a silou, která je může naplnit a realizovat.

       Jak si mám představit propojení živlů a dvorních karet?

       Každý živel má více podob, stejně jako růžová není jen růžová, ale i fuchsie, lososová, starorůžová. Dvorní karty (král, královna, rytíř a páže) ti ukáží různé podoby ohně, vody, vzduchu a země.

       Jak bude koncipován kurz?

       Kurz trvá 4 týdny a každý týden budeme zkoumat jeden živel. Každý den ochutnáš jinou podobu - mužskou, ženskou, mladistvou a dětskou, formou praktických cvičení.

       Smyslem není naučit tě význam karty, ale navést tě k prožitku kvality, který karta popisuje. A tím si paradoxně navždy zapamatuješ význam karty. Říká se tomu zážitková pedagogika ;)

       Kolik mi to zabere času?

       Denně potřebuješ 20-30 min. soustředění (záleží na tom, jak rychle čteš) pro vyslechnutí krátkého videa a přečtení si dvou příspěvků.

       Kurz je určen pro pracující lidi. Všechna cvičení můžeš, a dokonce je to žádoucí!, dělat "za denního provozu".

       V čem je Tvůj online kurz jiný?

       Principem mé práce je připomenout ti, že máš k dispozici svobodu volit a svobodu cokoliv prožívat a realizovat. Dovedu tě k naprosto osvobozujícímu poznání: AHA, vždyť já vlastně můžu!

       Můžu se smát, můžu se ukázat, můžu zrychlit, ale také se můžu zastavit. Můžu následovat intuici nebo si říci o pomoc. Můžu zažívat nekonečnou svobodu v prožívání a bytí.

       Bude to náročné? Zvládnu to?

       Kurz možná vypadá, že bude dřina, ale ve skutečnosti to bude zábava. Já sama jsem se v životě v rámci duchovního růstu nadřela dost a díky této dřině jsem došla k závěru, že s hrou a lehkostí dosáhnu daleko efektivnější výsledky.

       Osho Zen Tarot je sám o sobě velmi humorný a nejlepší léčení je přes humor.

       Co potřebuji, abych využil/a kurz na maximum?

       Jediné, co potřebuješ, je odvaha vystoupit z role oběti, která si myslí, že v sobě žádný oheň nemá, že životu se nedá důvěřovat, protože ji příliš často zradil, že hojnost je tu pro ty druhé, že neumí vystoupit z hlavy, že nemá na tento báječný kurz dostatek času a kapacity.


        Všechny tyhle mýty na kurzu zboříme! Nepotřebuješ znát Osho Zen Tarot, stačí se rozhodnout, že už nechceš být oběť, která se koupe v bezmoci.

         A pokud přece jen pořád váháš,  poslechni si rozhovor o tom, jak vypadají živly v každodenní realitě a jak s nimi pracovat.

          KDO TĚ BUDE PROVÁZET


          Jsem chodícím důkazem, že s Osho Zen Tarotem může pracovat opravdu každý. V mém příběhu není žádná rodinná dispozice či babička, která by mne od dětství zasvěcovala do tajů kartářství. Zato je v něm spousta bolesti, bezmoci a nejistoty, které mě donutily více se zabývat vlastním nitrem než chybami a obviňováním druhých.

          Setkání s Osho Zen Tarotem byla víceméně náhoda a scénář je pravděpodobně hodně podobný tomu tvému. Okouzlily mě, chtěla jsem o nich vědět víc, chtěla jsem se jimi nechat vést. Chtěla jsem s nimi pracovat každý den. A to dělám už 15 let.

          Fascinuje mě údernost odpovědí, smysl pro humor a jednoduchost. Kde je nesrozumitelný obrázek, napoví název a naopak. Balíček 79 karet je knihou s nikdy nekončícím příběhem, která nás v nečekanou chvílí překvapí doposud nevídanou kombinací, stejně jako urputným opakováním téhož, dokud poselství nepochopíme.

          REFERENCE NA MÉ PŘEDCHOZÍ ONLINE KURZY

          Vidím svět novýma očima a hojnost mě provází na každém kroku.

          Přihlásila jsem se, protože mě lákalo dozvědět se více o živlech a protože mě Sam a její výklady baví. V kurzu jsem zažila osobní boj s ohněm, vodu, která byla balzámem, mraky překvapivě plynuly, přestože jsem kognitivně založená a čekala jsem boj a na závěr dar ve formě duhy. Celkový přínos? Vidím svět novýma očima, hojnost mě provází na každém kroku, vidím spoustu drobností, které jsem přehlížela…a to především proto, že jsem si dopřála tohle zpomalení. Díky, díky, díky 🙏.

          Kateřina Košťálová

          Baví mě metoda "Ukážu ti první krok a ty další udělej sama".

          Očekávání? Rozdmýchat sotva doutnající oheň. Výsledek? Úžasná dobrodružství s každým živlem! Zážitky za každého počasí! Baví mě metoda "Ukážu ti první krok a ty další udělej sama", samozřejmě za laskavého dohledu, přesně cílených otázek a srdečné podpory Samandry. Tohle prostě chcete zažít! Srdečně děkuji Samandro ❤️.

          Helena Hájková

          Měsíc poznávání živlů v nás? A je to dobrý? Je to výborný a každý den stál za to.

          Postupně jsem objevoval svůj zaprášený potenciál a zval k sobě svoji sebedůvěru, vnímavost, jasnou mysl a celistvost. Techniky jsou srozumitelné a účinné. Parťáci v kurzu se podporují a vše vede zkušený profík s hlubokým poznáním a velikým srdcem. Tak, je to dobrý? Je to naprosto výborný ❤️.

          Ondřej Polcer


          Očekávala jsem dřinu, nestíhačku, vyčerpání. Realitou bylo velmi jemné a příjemné vedení a objevení spousty nového.

          Živelné královské rodinky mi přinesly nástroje, návody a komfort ze setkání se s každým členem a uvědomění, že si je stále nosím v sobě a vím, kde a kdy mi mohou pomoci, kde využiji jejich vlastnosti. Doporučuji všem, kdo chtějí nalézt více radosti ze života, sebelásky a respektu k druhým. Kdo touží po rozpouštění starých vzorců, pochopení, uvolnění, harmonii. A ze srdce děkuji Sam za překrásný vytuněný kurz a ostatním účastníkům zájezdu za vaše sdílení, poznatky a reakce. ❤️

          Kamila Kalábová

          Byl to živelný i vyživující měsíc plný výprav do hlubin sebe sama.

          Díky osobní zkušenosti se Samandřinou prací a skvělých referencích na kurz Magická pouť s archetypy, jsem do živlového kurzu vložila své naděje a důvěru. Vyplatilo se. Byl to živelný i vyživující měsíc plný výprav do hlubin sebe sama. Na cestu mne svítilo laskavé a pevné Samandřino vedení a byla jsem překvapená, kolik svých částí a pocitů jsem v tom světle uviděla a přijala. Následně přišla veliká úleva, uvolnění a radost. Kurz doporučuji všem, kteří chtějí získat praktické nástroje, jak se sami z bezpečí svého obýváku dostat do kontaktu s nejniternějšími částmi své bytosti a jak jim dopřát léčení.

          Kateřina Sechovcová

          OBJEDNEJ SI  ŽIVLY V NÁS
          a staň se sám sebou!

          .