Představuji ti jedinečnou nabídku na karetním trhu!

 • Manuál Osho Zen Tarotu plný informací, které nikde jinde nenajdeš.
 • 100 stran praktických a užitečných poznatků, které rozšíří tvé znalosti.
 • Popis všech 79 karet Osho Zen Tarotu, včetně vysvětlení jednotlivých živlů a rolí dvorních karet.
 • Podrobný návod na 3 praktické výklady.
 • Stručná doporučení, jak čistit a zacházet s balíčkem Osho Zen Tarotu.
 • Cena e-booku je v rámci Black Friday 450 Kč.


Co se dočteš o každé kartě?

 • klíčová slova pro rychlou orientaci,
 • podrobný popis významu karty,
 • význam karty při výkladu na vztahy,
 • specialitky jednotlivých karet (např. u es nebo desítek malé arkány),
 • pomocné citáty, které ti pomohou pochopit energii karty.


A především!


STÍNOVÝ VÝZNAM KAŽDÉ KARTY

Stínový význam je nepřijatý princip karty.

Každá karta obsahuje určitý druh kvality, a pokud tato kvalita není v systému (ať už rodinném nebo v nitru tázajícího se) přijata, její  význam a role se neztrácí. Pouze se přesune do stínu a začne se projevovat v negativním významu.

Znalost stínového významu karty z tebe udělá opravdového znalce Osho Zen Tarotu. Umožní ti vnímat každou kartu komplexněji, a to ti pomůže lépe načíst a interpretovat její význam v konkrétním výkladu.


Tyto informace nikde jinde na internetu, ani v žádné knize Osho Zen Tarotu, nenalezneš.

Jedná se o můj autorský produkt, který vychází z mé hluboké a intenzivní dennodenní práce s Osho Zen Tarotem a tisíců výkladů, které mi prošly rukama.

KDO JSEM


Osho Zen Tarot vykládám už více než 15 let. Za tu dobu jsem viděla nekonečno karetních kombinací, které ve vzájemné blízkosti, vydaly jedinečná tajemství o obsahu jednotlivých karet

Cenným zdrojem inspirace pro mne byly, a jsou, karetní kurzy pro začátečníky a pokročilé, které vedu ve fyzickém i online světě. 

A tohle všechno jsem zaznamenala v Manuálu Osho Zen Tarotu, který teď pouštím do světa, aby byl k užitku i tobě.


ZÍSKÁŠ HLUBOKÉ VHLEDY A OSOBNÍ UVĚDOMĚNÍ

Manuál ti přinese nejen cenné informace o Osho Zen Tarotu, ale je nabitý vhledy a moudrostí. Stačí si přečíst popisek ke každé kartě a zažiješ hluboké osobní uvědomění.

Čím více budeš Osho Zen Tarotu rozumět, tím více tě bude bavit jej dále prozkoumávat a tím více tě bude překvapovat dalšími nečekanými kombinacemi a objevy

Je to nevyčerpatelná studnice vhledů a aha momentů.


REFERENCE

Nadchne pro práci s Osho Zen Tarotem

Manuál je velmi čtivý a přehledný, perfektně se s ním pracuje a vnese spoustu vhledů do práce s Osho Zen tarotem. Je návodný a poutavý a člověka nadchne pro práci s kartami. Jsem za něho moc ráda, protože brožurka s popisy karet dodaná s balíčkem mu nešlape ani na paty...

Daniela 

Vhledy, které dávají kartám smysl

Bez téhle knihy bych vlastně karty vůbec nedokázal používat. Kniha obsahuje ke každé kartě vhledy, které teprve dávají kartám smysl. Oceňuji také stínové významy u každé karty. Všechno je hluboce pravdivé a přitom spojené se životem, tak jako vše od Samandry.

Karel

Lidsky, prakticky a srozumitelně

Manuál je úžasný v tom, že se v něm dá velmi rychle zorientovat. Karty jsou řazeny podle arkán a vůbec nejlepší je to, že text ke každé kartě má stejnou strukturu, která je opravdu přehledná – rychle najdete to, co právě hledáte. Celý Karetní manuál je napsán lidsky, prakticky a srozumitelně, takže je vhodný úplně pro všechny. Nemusíte být zkušená vědma ani osvícený k tomu, abyste s pomocí Karetního manuálu pronikli ke kouzlu Osho Zen Tarotu. Vřele doporučuji!

Andrea

OBJEDNEJ SI MANUÁL
a získej nevyčerpatelnou studnici vhledů

.